Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PKK NIN TURKIYEDEKI BAGLANTILARI!!!

PKK NIN TURKIYEDEKI BAGLANTILARI!!! Empty PKK NIN TURKIYEDEKI BAGLANTILARI!!!

Mesaj  giray Paz Tem. 01, 2007 7:35 am

T.C Içisleri Bakanligi
ANKARA

TERÖRISTBASI ABDULLAH ÖCALAN'IN 16-21 SUBAT TARIHLERI ARASINDA ALINAN IFADESINE ILISKIN TUTANAK

(Ifade tutanagi Teröristbasi Apo tarafindan imzalanmistir)

1) Siyasiler (biz bu hainleri biliyoruz ama bebek katili Apo'nun agzindan çikan listeye ulasamadik)

2) Sanatçilar

Ahmet Kaya, Sivan Perver, Gülistan, Sahturna (bana Med TV'ye çikmak istedigini ve yardimci olmasi yolunda mektup yazmisti) bu sanatçilar programlara ücret almaksizin Med TV ve diger etkinliklere katilarak örgüte katki sagladilar.

3) Zengin is adamlari

Tatlises Turizmin Istanbul baglantili ve gönüllü yardimlarini gördük.

Toprak Holding (Halis Toprak)'in parasal yardimlarini zaman zaman gördük. Batman'da petrol sendikalari iyi dosttur. Örgüte zaman zaman yardimlari oldu. Antalya'da da genis yatirimlara giren Ceylan Holdingin birçok yardim ve katkilarini gördük.

4) Egitimciler

Haluk Gerger bizi yani örgütü yazilariyla desteklemektedir.

Dogu Ergil örgütü yazilariyla ve bize yaklasimlariyla desteklemektedir.

5) Medya Grubu

Yeni Ülke, Özgür Gündem gibi gazeteler istedigim çizgide olmasalar da destekleri fazladir.

En son görüstügüm Tayfun Talipoglu bana dosttu. Italya'da bana bunu belirtti.

Ben Mehmet Ali Birand'in yaklasimlarini çok olumlu buluyorum. Türkiye'de yanima gelmeye cesaret eden ilk gazeteciydi. Bekaa'ya geldi. Kendi görüs açisina göre yazardi.

1991'de Güneri Civaoglu, Ramazan Öztürk ile yanima geldi. Iyi bir röportaj yaptik. Ismet Imset yanima geldi. Hatta HADEP'ten aday olma çabalari oldu. Med TV'nin kurulusunda yardimci oldu. Su an nerede oldugunu bilmiyorum. orijinal belgeyi görmek için üzerine tiklayiniz

Hasan Cemal yanima geldi. 1993'de Bekaa'da görüstüm. Devlet katinda olup biteni bana aktardi. Içisleri Bakani Ismet Sezgin'den üslubuna dikkat etsin diye mesajini da getirdi. Ismet Sezgin o mesajinda Türkiye sert konusursa dikkate alma da demisti. Sam'da Türk televizyonlarini seyredebiliyordum.

1993 sürecinde Cengiz Çandar, Ismet Imset, M. Ali Birand, Güneri Civaoglu bizle Türkiye arasinda elçilik yapan gazetecilerdir.

ALINTIDIR...
giray
giray
Moderatör
Moderatör